Hotel Amerika


S radostí a hrdostí oznamujeme, že jsme na konci roku 2019 dokončili rekonstrukci našeho Hotelu a Restaurace AMERIKA.

Nyní můžete využít naši novou vyhřívanou a klimatizovanou terasu až pro 60 osob, nový dětský koutek s prolézačkou a hlavně 7 nových, luxusně zařízených pokojů včetně privátní  vířivky od firmy Canadian Spa International.

Všechny nově postavené bezbariérové pokoje jsou vkusně a  luxusně zařízené, s přímým vstupem a venkovním posezením.

Náš nekuřácký hotel má nyní celkem 15 luxusně vybavených pokojů. Celková kapacita hotelu je 26 ubytovaných + 7 přistýlek. 

Z některých je výhled na Beskydy a Lysou horu, jiné mají okna otočena do okolní vilové čtvrti s vlatním venkovním posezením. Hotel je strategicky umístěn na okraji Havířova, odkud je blízko do Karviné, Ostravy, Českého Těšína, Orlové nebo Těrlicka.

Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, některé s vanou, jiné se sprchovým koutem. Ve všech pokojích najdete velkou LCD TV se satelitním přijímačem, kvalitní postele s pohodlnou matrací. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a prémiové pokoje s přistýlkou, individuální klimatizací a ledničkou. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu v hotelu je pro každého hosta připravena zdarma láhev vody.

Privátní  vířivku od firmy Canadian Spa International si můžete pronajmout samostatně nebo případně propojit se sousedním prémiovým pokojem.

Součástí ubytování u nás je i bohatá snídaně, podávaná v restauraci od 7 do 10 hodin.

Ve všech pokojích hotelu je Wi-fi připojení zdarma.

Jednotlivé pokoje nejsou očíslovány, ale protože jsme Amerika, tak mají svá jména. U nás proto můžete bydlet v pokoji Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Niagara Falls, Montreal, New York, Orlando, Miami Beach, Chicago, Hawaii, Grand Canyon, Yellowstone, Sequoia, Lake Tahoe a Yosemite.

Všechny pokoje jsou vyzdobeny fotografiemi z těchto měst.

Standardní Check-in je 14-20 hodinCheck-out do 10 hodin. Po předchozí dohodě jsou možné i nestandardní časy. Hosté hotelu mohou projít do restaurace a baru i přímým vnitřním vstupem.

Pokoje

Ceník ubytování

Cena v Kč včetně DPH
Dvoulůžkový prémiový pokoj s klimatizací a ledničkou 1 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou 1 200 Kč
Jednolůžkový pokoj 1 000 Kč
Přistýlka za osobu 350 Kč / os.
Privátní vířivka (cena pro 2 osoby) v době od 14 do 20 hodin.
Při pronájmu vedlejšího prémiového pokoje Chicago je standardní check-out druhý den do 10 hodin.
1 000 Kč

Všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, SAT, Wi-Fi. Ceny ubytování jsou včetně DPH a bohaté snídaně.

Rezervační formulář

    Ano
    Vaši rezervaci vám potvrdíme během 24 hodin.