Restaurace AMERIKA

Klimatizovaná nekuřácká restaurace nabízí to nejlepší z mezinárodní kuchyně, americké speciality, domácí polévky, čerstvé těstoviny, ryby, vegetariánská i sladká jídla.

Děti si jistě vyberou z extra dětského jídelního lístku, k němu dostanou i pastelky zdarma.

Ve všední dny od 12 do 15 hodin máte možnost vybrat si také ze zvýhodněné polední nabídky. Ta obsahuje kromě hlavního jídla také vývarovou polévku s domácími nudlemi a nápoj.
Cena kompletního menu je pouze 99 Kč. 

Hledáte restauraci v blízkosti města Havířov nebo Karvina? Nevíte, kam zajít na oběd nebo na večeři? Máme pro Vás řešení. Vyzkoušejte naši stylovou restauraci v penzionu Amerika.

Restaurace Havířov

Restaurace se nachází v Havířově na ul. Padlých hrdinů 149/51 v městské části Havířov - Životice. Restaurace a bar v Americkém stylu a jídelníčku uvítají nejen cizinci, protože nabídka je doplněna o mezinárodní kuchyni, kde si vybere snad každý. 

V případě rezervace nás kontakujte na tel. 736  627  315, kde se můžete domluvit i na individuálních akích za příznivé ceny v uzavřeném salónku. Otvírací dobu restaurace je možno prodloužit na základě domluvy. Pro hosty restaurace je k dispozici ubytování v penzionu.

Tisk aktuální strany
2013 © | Penzion Amerika | Tvorba webových stránek a SEO Weiron Dynamics, s.r.o.

Partneři, odkazy a PR: Hotel na dolině, RQL.czbkhavirov.cz

Umístění penzionu Amerika od města: 2km Havířov, 12km Karviná, 16km Ostrava, 13km Český Těšín, 10km Orlová, 2km Těrlicko

facebook  google plus  twitter                            

Kontakty

Penzion Bar Restaurace
AMERIKA


Padlých hrdinů 149/51
736 01 Havířov - Životice
Tel.: + 420 736 627 315

mapa 

 

Otvírací doba

Denně 11 - 22

FACEBOOK

facebook

Novinky

Chystá se úplný zákaz kouření ve všech restauracích (22.7.2014)      ... více zde.

Putin se rozhodl zatočit s kuřáky (31.5.2014)               ... více zde.